خانه » آخرین اخبار » فرصت مجدد برای پذیرفته شدگان دانشگاه جامع علمی کاربردی

فرصت مجدد برای پذیرفته شدگان دانشگاه جامع علمی کاربردی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر علایی نوین سرپرست معاونت سنجش با اعلام این خبر اظهار داشت: با عنایت به موافقت ریاست دانشگاه و در راستای سیاست بومی گزینی و به منظور امکان تحصیل افراد در محل سکونت خود کلیه پذیرفته شدگان دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه ای و نیز دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه ای مهرماه ۹۴ که به هر دلیلی موفق به ثبت نام در موعد مقرر در کدرشته قبولی نشده اند، می توانند از روز یکشنبه ۳ آبان ۱۳۹۴ لغایت جمعه ۸ آبان ۹۴ نسبت به ثبت نام مجدد براساس روند تعیین شده اقدام نمایند.

وی افزود: باتوجه به تاکیدات ریاست دانشگاه بر تقویت بنیان خانواده و کاهش مشکلات تردد و هزینه های دوران دانشجویی، پذیرفته شدگان می توانند در تاریخ مقرر نسبت به ثبت کدرشته محل جدید با اولویت در مرکزی که پذیرفته شده اند و یا سایر مراکز در همان گروه آموزشی از طریق سامانه پذیرش به آدرس: http://paziresh.uast.ac.ir  اقدام نمایند.

دکتر علایی نوین در ادامه گفت: متقاضیان می بایست موارد زیر را در هنگام ثبت نام مجدد با دقت کامل رعایت نمایند:
االف – ثبت نام صرفا در تاریخ مقرر و با انتخاب یک کدرشته محل توسط متقاضیان صورت می گیرد.
ب متقاضیان جهت ورود به سامانه ثبت نام می بایست پس از ورود به سامانه از طریق گزینه ثبت و پیگیری درخواست (در قسمت بالا و سمت راست صفحه) و با درج کد ملی ۱۰ رقمی و شماره پرونده نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند.
ج- متقاضیان غیرشاغل می توانند نسبت به انتخاب از گروه آموزشی اولیه پذیرش و متقاضیان شاغل نیز می توانند صرفا در زیر گروه اولیه پذیرش خود اقدام به انتخاب کدرشته محل جدید نمایند.

ه پذیرش در کدرشته محل جدید باتوجه به شرایط داوطلب طبق ضوابط و مقررات پذیرش توسط سازمان سنجش صورت می گیرد و نتیجه متعاقباً از طریق همین سامانه و ارسال پیام کوتاه به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.